XX O.T.T.T. o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta...

XX O.T.T.T. o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta...

W niedzielę 23 października 2016 r. w godzinach 9.30 - 21.30 odbył się XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża”, i w ramach tego turnieju odbyła się X Dziecięca Gala Taneczna – par rekreacyjnych. W turnieju wystartowało około 270 par tanecznych tańca towarzyskiego sportowego m.in. z Gdańska, Płocka, Poznania, Giżycka, Ełku, Konina, Augustowa, Gdyni, Olecka, Warszawy, Łomży.

 

 

Organizatorami turnieju byli:

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży

Klub Tańca Towarzyskiego „AKAT” Łomża

 

Współorganizator:

Województwo Podlaskie Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku

Wójt Gminy Piątnicy

Publiczne Gimnazjum w Piątnicy

 

Kierownictwo Turnieju

Magdalena Pardo-Baczewska i Jacek Baczewski

Patronat honorowy:

Marszałek Województwa Podlaskiego
Starosta Łomżyński

Prezydent Miasta Łomża

 

Turniej Prowadziły:

I i II blok – Dorota Bondar

Gala Wieczorna – Iwona Pavlović

Nagrody wręczali:

Pan Stefan Krajewski , Pan Krzysztof Kozicki, Pan Lech Marek Szabłowski, Pan Jacek Piorunek,

Pan Artur Wierzbowski, Pan Jarosław Cholewicki


3 pary z klubu Akat awansowały do wyższych klas sportowych:

 

  1. Gabriel Ostrowski Wiktoria Wilimczyk awans do klasy D

  2. Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska awans do klasy B w stylu standardowym

 

Zmagania par oceniała komisja sędziowska w składzie:

    1. Mariusz Korzeb – Olsztyn - sędzia główny

    2. Łukasz Grzęski – Toruń

    3. Jarosław Przekop - Olsztyn

    4. Tomasz Dorosz – Warszawa

    5. Jarosław Śliwowski – Ostrołęka

    6. Michał Kowalski - Konin

    7. Tomasz Kadylak – Płock

    8. Grzegorz Klekotko – Olecko

    9. Agnieszka Dąbkowska - Olsztyn

    10. Marek Kucharczyk – Elbląg

    11. Jacek Baczewski – Łomża

2. SĘDZIA SKRUTINER:

  1. Piotr Czyżyk - Elbląg

  2. Krzysztof Dąbkowski - Olsztyn

 

 

WYNIKI TURNIEJU:

 

10-11 lat klasa G

1 miejsce Gutowski Dawid - Czerwińska Izabela AKAT - Łomża

1 miejsce Konopka Adam - Jemielita Magda Akat - Łomża

1 miejsce Gąsiewski Nikodem - Żebrowska Paulina AKAT - Łomża

2 miejsce Fabiszewski Mikołaj - Zabora Kamila Akat - Łomża

3 miejsce Samborski Maciej - Jemielita Agnieszka AKAT - Łomża

3 miejsce Wróblewski Mikołaj - Ramotowska Zuzanna AKAT - Łomża

 

10-11 lat klasa "F"

3 miejsce Poleszuk Jakub - Kuczewska Magdalena AKAT - Łomża

4 miejsce Tunkiewicz Kacper - Stańczyk Julia AKAT - Łomża

5 miejsce Kostecki Krystian - Filipkowska Gabriela AKAT - Łomża

6 miejsce Kodzis Michał - Cwalina Katarzyna AKAT - Łomża

 

12-13 lat klasa "G"

1 miejsce i superpuchar Puławski Jakub - Domitrz Iga AKAT – Łomża

2 miejsce Laskowski Grzegorz - Krynica Anna AKAT - Łomża

 

8-9 lat klasa "G"

1 miejsce Kochanowski Jan - Dołęga Nikola Akat - Łomża

 

8-9 F lat klasa "F"

4 miejsce Korwek Bartosz - Mańko Wiktoria AKAT - Łomża

5 miejsce Gąsiewski Nikodem - Dołęga Nikola AKAT – Łomża

 

do 7 lat klasa H

1 miejsce Puławski Adam - Białucha Laura AKAT - Łomża

2 miejsce Darmetko Igor - Wysocka Natalia AKAT - Łomża

 

 

- w kategorii solistek młodszych do 11 lat

I miejsce zajęła Paulina Żebrowska

I miejsce zajęła Julia Szmit

I miejsce zajęła Kamila Zabora

I miejsce zajęła Zofia Gryglik

II miejsce zajęła Zuzanna Długozima

II miejsce zajęła Zuzanna Ramotowska

II miejsce zajęła Anna Siekierda

II miejsce zajęła Magda Jemielita

II miejsce zajęła Oliwia Bartosiewicz

III miejsce zajęła Karolina Żebrowska

 

- w kategorii solistek starszych pow. 11 lat

I miejsce zajęła Anna Krynica

II miejsce zajęła Iga Domitrz

II miejsce zajęła Julia Kochanowska

III miejsce zajęła Aleksandra Chmielewska

 

pow.15 lat klasa "E"

3 miejsce Chojnowski Marek - Jakacka Monika AKAT - Łomża

4 miejsce Rembiszewski Łukasz - Sulkowska Aleksandra AKAT - Łomża

 

10-11 lat klasa "E"

5 miejsce Święcki Kacper - Dębek Anna AKAT - Łomża

6 miejsce Żebrowski Oskar - Puławska Natalia AKAT - Łomża

 

12-13 lat klasa STANDARD

1 miejsce Szczepaniak Kamil - Bruśnicka Julia Corte Dance Progress - Warszawa

 

12-13 lat klasa LATIN

1 miejsce Szczepaniak Kamil - Bruśnicka Julia Corte Dance Progress – Warszawa

 

12-13 lat klasa "F"

3 miejsce Chrobak Bartosz - Kiersztan Amelia AKAT - Łomża

 

14-15 lat klasa "D" STANDARD

1 miejsce Szafrański Jakub - Sabanovic Isabella Dance Imperium - Pruszków

2 miejsce Walczyk Radosław - Czerwińska Aleksandra AKAT - Łomża

4 miejsce Plona Rafał - Filipkowska Linda AKAT - Łomża

 

14-15 lat klasa "D" LATIN

1 miejsce Walczyk Radosław - Czerwińska Aleksandra AKAT - Łomża

4 miejsce Plona Rafał - Filipkowska Linda AKAT – Łomża

 

pow.15 lat klasa "D" STANDARD

1 miejsce Radzikowski Paweł - Rejmisz Anna DANCE CENTER - Poznań

4 miejsce Małachowski Maciej - Olszewska Patrycja AKAT - Łomża

5 miejsce Dąbkowski Adam - Śledziewska Wiktoria AKAT - Łomża

 

pow.15 lat klasa "D" LATIN

1 miejsce Radzikowski Paweł - Rejmisz Anna DANCE CENTER - Poznań

4 miejsce Żebrowski Mateusz - Bućkowska Natalia AKAT - Łomża

7 miejsce Dąbkowski Adam - Śledziewska Wiktoria AKAT - Łomża

 

12-13 lat klasa "E"

1 miejsce Folga Bartłomiej - Plona Klaudia AKAT - Łomża

5 miejsce Ramatowski Maksymilian - Olender Julia AKAT - Łomża

 

14-15 lat klasa B STANDARD

1 miejsce Szefler Cezary - Wasiołka Karolina BLACK DANCE - Gdańsk

2 miejsce Magdziak Rafał - Wiśniewska Nina AKAT - Łomża

3 miejsce Kamiński Hubert - Krysiak Joanna AKAT - Łomża

 

14-15 lat klasa "C" LATIN

1 miejsce Gąsiewski Michał - Andraka Sylwia PROMENADA - Augustów

 

14-15 lat klasa "B" LATIN

1 miejsce Śmieszny Kacper - Zagaja Aniela JANTAR - Elbląg

4 miejsce Kamiński Hubert - Krysiak Joanna AKAT - Łomża

5 miejsce Magdziak Rafał - Wiśniewska Nina AKAT - Łomża

 

pow.15 lat klasa "C" STANDARD

1 miejsce Jędro Jacek - Wechman Marta ESCUDO - Konin

5 miejsce Lewicki Kamil - Ogórkowska Zuzanna AKAT - Łomża

6 miejsce Możarowski Wiktor - Borawska Julia AKAT - Łomża

7 miejsce Chrostowski Maciej - Brulińska Sandra AKAT - Łomża

 

pow.15 lat klasa "C" LATIN

1 miejsce Szyszka Bartosz - Lenkiewicz Magdalena ATRIA - Ostrołęka

3 miejsce Krakowiecki Mateusz - Święcka Zuzanna AKAT - Łomża

5 miejsce Lewicki Kamil - Ogórkowska Zuzanna AKAT - Łomża

7 miejsce Małachowski Maciej - Olszewska Patrycja AKAT - Łomża

 

pow.15 lat klasa "B" STANDARD

1 miejsce Stępniewski Oskar - Pinkowska Katarzyna STREFA TAŃCA - Warszawa

 

pow.15 lat klasa "B" LATIN

1 miejsce Szczepaniak Marcin Daniel - Batyra Katarzyna UKS FEELING - Warszawa

3 miejsce Plona Patryk - Orzoł Mariola AKAT - Łomża

 

Dorośli Turniej OPEN STANDARD

1 miejsce Suchomski Łukasz - Kruk Natalia Dance Imperium - Pruszków

4 miejsce Plona Patryk - Orzoł Mariola AKAT - Łomża

 

Senior Hobby

Wszystkie pary wytańczyły I miejsce a jedna para otrzymała awans do klasy E - Dorota i Zenon Wiśniewscy

I miejsce : Katarzyna i Ryszard Więsak, Kinga i Andrzej Makowscy, Tadeusz Mierzejewski Wioletta Konarzewska, Wioletta i Krzysztof Cwalina, Grzegorz Jemielity, Aneta Dłużniewska

 

 




Organizatorzy:
Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży – Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego
Klub Tańca Towarzyskiego AKAT



Współorganizatorzy:
Wójt Gminy Piątnica
Publiczne Gimnazjum im. Ofiar Katynia w Piątnicy




Patronat honorowy:
Marszałek Województwa Podlaskiego – Jerzy Leszczyński
Starosta Łomżyński - Elżbieta Parzych
Prezydent Miasta Łomża - Mariusz Chrzanowski
Wójt Gminy Piątnica – Krzysztof Kozicki

Dofinansowano ze środków Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku, Urzędu Miasta Łomża, Starostwa Powiatowego w Łomży, Urzędu Gminy Piątnica.


Sponsorzy:

 

2016-11-04 10:57 Admin

Copyright @ 2003 Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin