Ferie w M-GOK w Jedwabnem

Ferie w M-GOK w Jedwabnem

Od 22 stycznia do 3 lutego 2018r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem instruktorki zorganizowały zimowisko dochodzące dla dzieci i młodzieży z Miasta i Gminy Jedwabne. Uczestnicy codziennie w godzinach od 11.00 do 15.30 brali udział w różnego rodzaju zajęciach plastyczno-manualnych, muzyczno-ruchowych, kulinarnych oraz grach i zabawach planszowych.


Odbyły się następujące zajęcia:

-  „Cudaki z masy solnej – ciastolina, plastelina wszystko w dłoniach się wygina” warsztaty plastyczno-techniczne podczas, których powstały piękne własnoręcznie wykonane prace.

- Zajęcia kulinarne - ,, Piekliśmy pizzerinki” oraz   ,,Coś na słodko” – ciasto z jabłkami.                                  

- „ Feriowe karaoke”- dzieci w sali kinowej śpiewały swoje ulubione zimowe piosenki i tworzyły do nich układ taneczny.

- Warsztaty rękodzieła artystycznego techniką ,,Quilling” – z kolorowych pasków papieru powstały kwiaty, koszyki, serca, kotki, pawie naklejane na kolorowych kartach stały się pięknym prezentem.

- Seanse filmowe w sali kinowej M-GOK dla dzieci, młodzieży zostały wyświetlone dwa filmy: „Gang wiewióra 2”, „Dziewczyna i chłopak wszystko na opak”.

- ,, Profilaktyka uzależnień”  - odbyła się pogadanka o typach i skutkach różnego rodzaju uzależnień oraz ćwiczenia i zabawy aktywizujące.

- Turniej Tenisa Stołowego- wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.

- ,,Karnawałowe szaleństwo”  - zajęcia plastyczno-manualne - ,,Wydzieranki, wyklejanki  z papieru  kolorowego” powstały piękne kolorowe maski  i postacie ulubionych bajek.

- ,,Balonowe cudaki” - umiem więc tworzę… - powstały: pieski, kwiaty, miecze i lalki.

Poza programem ferii korzystano z gier planszowych, piłkarzyków, tenisa stołowego, sali kinowej, świetlicy oraz kawiarenki internetowej.

Fotogaleria

2018-02-06 16:03 MGOK Jedwabne

Copyright @ 2003 Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin