PIERWSZY TYDZIEŃ PÓŁKOLONII DOCHODZĄCYCH

PIERWSZY TYDZIEŃ PÓŁKOLONII DOCHODZĄCYCH


 

 W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem od 22 do 27 lipca 2019 roku
w godzinach od 11.00-15.30   dzieci i  młodzież skorzystała z półkolonii dochodzących.

45 uczestników wspólnie ułożyło i zapisało regulamin półkolonii. Wykonali imienne wizytówki. Malowali prace plastyczne pt. „Co słonko widziało". Na zajęciach z rękodzieła z wikliny papierowej tworzyli techniką płaską ,, Kwiaty  i inne drobiazgi’’. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się:  warsztaty kulinarne, na których powstały „Owocowe jeże” oraz gry i zabawy integracyjne na świeżym powietrzu. Utworzono duży pociąg, były zabawy z chustą animacyjną, ringo, dwa ognie, klasy, skoki przez skakanki, przeciąganie liny, zabawa w gąski itp. W czwartek 32 uczestników skorzystało z wyjazdu do Piątnicy na forty, zwiedzano bunkry i muzeum
z przewodnikiem, strzelano do celu. Później był McDonald i seans w kinie Milenium w Łomży pt. „Król Lew”. Kolejny dzień to warsztaty „Zakręcony koralik”: bransoletki z koralików to była miła niespodzianka, którą zrobili uczestnicy sobie i swoim bliskim. Upieczono również ciasta dwa warzywne i dwa owocowe. Na koniec były gry i zabawy umysłowe krzyżówki, łamigłówki, rebusy itp.

Od 29 lipca do 04 sierpnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem odbywa się Plener Malarski - miłośników malarstwa prosimy o przybycie.

Serdecznie zapraszamy również na kolejny tydzień półkolonii od 05 sierpnia 2019 roku.

PAMIĘTAJCIE LICZBA MIEJSC OGRANICZONA- zapisy osobiście w M-GOK.

 

 

 

 

Fotogaleria

2019-07-30 16:30 MGOK Jedwabne

Copyright @ 2003 Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin