Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

28 maja przy M-GOK w Jedwabnem odbył się Dzień Dziecka. Pomimo kapryśnej pogody (czasem słońce, czasem deszcz) uśmiechnięci uczestnicy chętnie brali udział w przygotowanych atrakcjach oraz mieli możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami.

Na dzieci, młodzież i dorosłych czekało mnóstwo bezpłatnych atrakcji m.in. dmuchane zabawki, stoiska konstrukcyjne, klocki GIGANT, moderowanie balonów i warkoczyków, malowanie twarzy oraz gry i zabawy z animatorami. Każde dziecko otrzymało bezpłatnie watę cukrową oraz popcorn. Wszyscy świetnie się zintegrowali.

W trakcie trwania imprezy, pracownicy LGD Biebrzański Dar Natury przy stoisku promocyjnym udzielali bezpłatnego doradztwa. Osobom zainteresowanym udzielano informacji dotyczących działalności Stowarzyszenia oraz prezentowano zagadnienia związane z obecnymi i planowanymi działaniami realizującymi Lokalną Strategię Rozwoju. W celu zwiększenia rozpoznawalności LGD rozdysponowano foldery oraz gadżety promocyjne.

Organizacja Dnia Dziecka w Jedwabnem realizowana była w ramach projektu „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury od 01.01.2021 r. do 30.06.2023 r.” ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 - 2020.

Zapraszamy do oglądania zdjęć !

Fotogaleria

2022-06-06 12:20 MGOK Jedwabne

Copyright @ 2003 Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin