Stowarzyszenie Pegaz w Kisielnicy

Rajd konny do miejsc pamięci narodowej

  • Partner projektu

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Pegaz w Kisielnicy w Partnerstwie z Fundacją Lotto realizują projekt "Ruch to zdrowie, koń Ci to powie". W ramach projektu odbędzie się rajd konny do miejsc pamięci narodowej dla wolontariuszy i pacjentów Ośrodka Rehabilitacji w Kisielnicy, ognisko integracyjne dla pacjentów Ośrodka, wolontariuszy Stowarzyszenia i zaproszonych gości. W programie ogniskowym również przejażdżki konne :)

2018-07-23 18:08 Iza Cierpikowska

Stowarzyszenie obdarowane przez K.S. CENTURION

UWAGA OGŁASZAMY ZWYCIĘZCĘ NASZEJ AKCJI - sprzęt od KS CENTURION otrzymuje OŚRODEK REHABILITACJI W KISIELNICY ‼️‼️‼️

Do finału zakwalifikowaliśmy trzy stajnie - zwycięzcę, Ośrodek Jazdy Konnej i Hipoteriapii Patataj oraz Stajnię Alikante. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania, aktywności oraz zapału w pracy, która jest prawdziwą pasją i sposobem na życie.

O zwycięzcy: Ośrodek Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci w Kisielnicy istnieje od 35 lat, to jedyny ośrodek rehabilitacji konnej działający w strukturach szpitalnych. Z usług rehabilitacyjnych korzystają pacjenci z całego województwa podlaskiego.Ośrodek jest szpitalnym oddziałem zajmującym się hipoterapią osób cierpiących na różnego rodzaju ciężkie schorzenia takie jak np dziecięce porażenie mózgowe. W stajni znajduje się 10 koni. Szpital utrzymuje konie, natomiast ewentualnego zakupu sprzętu dokonują wolontariusze czy inni ludzie dobrej woli, gdyż finansowanie go czy uzupełnianie nie jest nikomu odgórnie przypisane. Podlaska Kisielnica to ważne miejsce na para jeździeckiej mapie Polski . Wychowankowie Ośrodka z każdej imprezy para ujeżdżeniowej przywożą puchary i medale .
2018-06-01 11:50 Iza Cierpikowska

Copyright @ 2003 Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin