Wystawa fotografii Zbigniewa Brzezińskiego, pn. "Ciało, światło, zmysły"

Wystawa fotografii Zbigniewa Brzezińskiego, pn. "Ciało, światło, zmysły"

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
i Klub Garnizonowy w Łomży
serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy fotografii Zbigniewa Brzezińskiego, pn. "Ciało, światło, zmysły"
Wernisaż odbędzie się dn. 4.04.2017 roku w Galerii N,
Al. Legionów 133, 18-400 Łomża, o godz. 18.00
Wstęp Wolny
Zapraszamy

Zbigniew Brzeziński – Absolwent Akademii Fotografii i Przedsiębiorczości w Białymstoku. Autor wystawy pt. „Malowane słońcem” oraz „Na krawędzi lustra”, która przez 2,5 roku został wystawiona 14-tu galeriach w kraju i za granicą. Jego fotografie były prezentowane na kilkunastu wystawach zbiorowych, m.in. podczas Festiwalu InterPhoto 2016 w Białymstoku.

Zbigniew Brzeziński przez pewien okres pracował jako fotograf w Kurierze Porannym w Białymstoku. Obecnie pracuje jako fotograf zespołu Rock Piotr Chołodecki Retrospective z Łodzi oraz spektaklu „Rewii – Musicalowej” z Warszawy. Prowadzi warsztaty fotograficzne dla osadzonych w Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze pod Łomżą. Jego fotografie można zobaczyć w wielu publikacjach, m.in. albumach, gazetach oraz Internecie.

Pracuje przy Festiwalu Muzyczne Dni Drozowo-Łomża oraz przy Festiwalu Kalejdoskop w Sopocie. Jest członkiem Zespołu Pieśni i Tańca Łomża oraz grupy tanecznej z osobami niepełnosprawnymi „Tacy sami”. Pracuje przy Wyborach Miss Ziemi Łomżyńskiej. Od kwietnia 2016 roku koncertuje także jako wokalista w Łomży i okolicach, Warszawie i za granicą. Jest współorganizatorem Zjazdów Zbyszków w Lublinie.


z.brzezinski@interia.eu

2017-03-28 14:27 Iza Cierpikowska

Copyright @ 2003 Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin