Grażyna Nadrowska - wystawa w Galerii N

Grażyna Nadrowska - wystawa w Galerii N

Klub Jednostki Wojskowej 1511 w Łomży
i Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
serdecznie zapraszają
do oglądania wystawy malarstwa
Grażyny Nadrowskiej
której wernisaż odbył się 12 lutego 2013 roku.

Wystawa w Galerii N (Al. Legionów 133, Łomża) będzie czynna do ok. 12 marca 2013 roku w godzinach pracy Klubu Wojskowego w Łomży.
Serdecznie zapraszamy!

We wtorek 12 lutego 2013 roku w Galerii N odbyło się uroczyste otwarcie wystawy malarstwa i rysunku Grażyny Nadrowskiej. Zgromadzone na wystawie prace to zaledwie niewielka część dorobku twórczego artystki, którego tematem przewodnim są głównie pejzaże inspirowane okolicami Doliny Narwi. Ze względu na retrospektywny charakter pośród pejzaży na wystawie znalazły się kobiece akty, martwa natura i elementy abstrakcjonizmu, które powstały na przestrzeni lat 90 tych.

Cały wernisaż przebiegł w bardzo ciepłej i przyjaznej atmosferze. Artystka bardzo chętnie dzieliła się swoimi refleksjami zainteresowaniami i doświadczeniami plastycznymi. W czasie przemówienia opisywała źródła swej inspiracji a także techniki których używała. Autorka wystawy tworzy obrazy głównie w technice olejnej, ołówku, pasteli. Posiada również bogate doświadczenie z różnorodnymi technikami graficznymi.

Fotogaleria

2013-02-13 08:38 Iza Cierpikowska

Copyright @ 2003 Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin