XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o ,,Puchar Prezydenta Miasta Łomży

XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o ,,Puchar Prezydenta Miasta Łomży

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zaprasza na XV Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o „Puchar Prezydenta Łomży” organizowanego przez Klub Tańca Towarzyskiego „AKAT” w dniu 28 maja 2011 r. w Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży, ul. Niemcewicza 17 w godzinach od 9.00 do 21.00.

W tym roku to już piętnasta edycja tej cieszącej się dużą popularnością imprezy.
Rano od godziny 9.00 do 13.00 odbędzie się V Dziecięca Gala Taneczna, w której wystąpią pary z przedszkoli, z klas tanecznych oraz pary młodzieżowe w wieku 6-18 lat. O godzinie 14.00 rozpocznie się XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Prezydenta Łomży”.Dobre recenzje prasowe, duże zainteresowanie lokalnego radia i telewizji a przede wszystkim ogromna ilość uczestników i widzów zmotywowało nas do zorganizowania kolejnej edycji turnieju tańca towarzyskiego.

W bieżącej edycji gościć będziemy tancerzy z wielu miast naszego kraju, ok. 300 par tanecznych w wieku od 6 do 20 lat. Zawodnicy będą współzawodniczyć
w dwudziestu kategoriach tanecznych. O wyjątkowości tegorocznej imprezy stanowić będzie oprawa świetlna i scenograficzna przygotowana przez profesjonalną firmę. Jest to duże przedsięwzięcie wymagające ogromnego wysiłku organizacyjnego i nakładów finansowych. Celem imprezy jest konfrontacja dorobku artystycznego młodych tancerzy, a także zachęta do aktywności twórczej. Turnieje taneczne są zwykle bardzo widowiskową i atrakcyjną formą, skupiającą wielu widzów. Na naszej imprezie obecni będą m.in. reprezentanci władz miejskich oraz przedstawiciele mediów. Bilet wstępu w cenie 15 zł / os. do kupienia przed wejściem. Dzieci do lat 10 - wstęp wolny.
2011-05-25 09:15 Iza Cierpikowska

Copyright @ 2003 Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin