Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża 2015

Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża 2015

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, Klub Tańca Towarzyskiego AKAT i Publiczne Gimnazjum im. Ofiar Katynia w Piątnicy, zapraszają na XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego i IX Dziecięcą Galę Taneczną - o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża, który odbędzie się w sobotę 7 listopada 2015 roku w Hali Sportowej w Piątnicy, ul. Szkolna 29.
W tym roku to już dziewiętnasta edycja tej cieszącej się w społeczeństwie łomżyńskim dużą popularnością imprezy tanecznej dla dzieci i młodzieży odbywającej się rokrocznie w Łomży.
W XIX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Sportowego - o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża, wystąpią pary taneczne tańca towarzyskiego sportowego z województwa Podlaskiego, całej Polski, Łomży i okolic klas tanecznych od E do A .

 

W ramach tego turnieju odbędzie się również IX Dziecięca Gala Taneczna par rekreacyjnych klas H, G i F z udziałem dzieci i młodzieży z łomżyńskich szkół w wieku od 7 do 17 lat.

Odbędą się także liczne pokazy taneczne grup tanecznych i działających w Klubie Tańca Towarzyskiego AKAT działającego przy naszej instytucji.

Dobre recenzje prasowe, duże zainteresowanie lokalnego radia i telewizji, a przede wszystkim ogromna ilość uczestników i widzów zmotywowało nas do zorganizowania kolejnej edycji turnieju tańca towarzyskiego.

W bieżącej edycji turnieju gościć będziemy tancerzy z wielu miast naszego kraju, ok. 300 par tanecznych w wieku od 7 do 20 lat. Zawodnicy będą współzawodniczyć w dwudziestu pięciu kategoriach tanecznych. O wyjątkowości tegorocznej imprezy stanowić będzie oprawa świetlna i scenograficzna przygotowana przez profesjonalną firmę i jedna z najlepszych firm w Polsce i Gwiazda Wieczoru Iwona Szymańska-Pavlović – juror Tańca z Gwiazdami, która poprowadzi Wieczorna Galę Taneczną o godz. 18.00.

Celem imprezy jest konfrontacja umiejętności tanecznych tancerzy z Klubu Tańca Towarzyskiego AKAT z tancerzami z całej Polski, a także zachęta do aktywności tanecznej jako formy wypoczynku wśród lokalnej społeczności Łomży i Gminy Piątnica.
Zapraszamy na Turniej Tańca Towarzyskiego do podziwiania umiejętności najlepszych tancerzy.


Program Turnieju:
BLOK I – godzina 10.00

BLOK II – godzina 14.00

BLOK III – GALA WIECZORNA

– godzina 18.00

Impreza biletowana. Bilet wstępu: 20 zł od osoby, dzieci do lat 7 wstęp bezpłatny.

Stolik na I i II blok 30 zł od osoby. Stolik na Galę Taneczną 40 zł od osoby.

Organizatorzy:


Patronat honorowy:
Marszałek Województwa Podlaskiego - Mieczysław Baszko
Starosta Łomżyński - Elżbieta Parzych
Prezydent Miasta Łomża - Mariusz Chrzanowski
Wójt Gminy Piątnica – Krzysztof Kozicki
Patronat medialny:
Sponsorzy:

 

2015-10-26 13:53 Admin

Copyright @ 2003 Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin