Krajobrazy łomżyńskie - 25 lat Klubu Garnizonowego

Krajobrazy łomżyńskie - 25 lat Klubu Garnizonowego

Klub Garnizonowy Łomża, Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zapraszają na wystawę poplenerową Krajobrazy łomżyńskie - 25 lat Klubu Garnizonowego. Wystawa prezentowana będzie do dn. 11 grudnia 2009 r. w Galerii N Al. Legionów 133, Łomża. Serdecznie zapraszamy!

Wystawę poplenerową ,,Łomżyńskie krajobrazy’’ zorganizowano w ramach obchodów jubileuszowych 25 lecia istnienia Klubu Garnizonowego w Łomży. Wystawa obejmuje plon artystyczny dwóch plenerów.
Na plener letni Klub zaprosił twórców na codzień współpracujących z Klubem Garnizonowym - Galerią N. Natomiast plener jesienny zorganizował Łomżyński Oddział Stowarzyszenia ,,Wspólnota Polska’’. Zaproszono do Łomży twórców profesjonalistów polskiego pochodzenia mieszkających na Białorusi. Łomża przywitała ich deszczową pogodą, co nie przeszkodziło im w zwiedzaniu Łomży, Nowogrodu, Drozdowa.
Powstały prace oddające klimat dnia, mające różne spojrzenia na otaczającą przyrodę, na uroki miasta. Wszystkie powstały z wewnętrznej potrzeby tworzenia i potwierdzania się
w pracy twórczej tej profesjonalnej jak i amatorskiej.
Niezależnie od motywów, twórczość amatorska żyje w zgodnej symbiozie z profesjonalną, nie niszczy plastycznego pejzażu, raczej go zabarwia. O czym przekonacie się Państwo oglądając wystawę.

Prace twórców można zobaczyć na stronie internetowej Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży:www.rok.4lomza.pl/index.php?wiad=475

 

Fotogaleria

2009-12-01 09:07 Iza Cierpikowska

Copyright @ 2003 Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin